قوانین و مقررات

جورا مارکت بستری امن را برای فروشندگان و خریداران فراهم کرده تا به‌آسانی به محصولات خود را معرفی کنند. 

جورا مارکت گلچینی از محصولات محلی، ارگانیک و صنایع‌دستی تولید و ساخته شده در استان گیلان است که به‌صورت یکجا در اختیار دوستداران آن قرار می‌گیرد. 

جورا مارکت گامی نوین در رونق کسب‌وکار استان گیلان برداشته و در این مسیر توجه ویژه‌ای به تولیدکنندگان، باغداران، کشاورزان، دامداران و هنرمندان این استان دارد. جورا مارکت باهدف معرفی هنر و محصولات گیلان راه‌اندازی شده و فقط به تسهیل روند خریدوفروش کمک می‌کند. ازاین‌رو هیچ‌گونه دخالتی در روند خریدوفروش کالاها ندارد. 

ازآن‌رو که هر بستر و سامانه‌ای می‌بایست بر اساس اصول منطق و قوانین آن نگارش شود؛ جورا مارکت اعلام می‌دارد تمامی قوانین جاری کشور در سیستم جورا مارکت لحاظ شده و قوانین اختصاصی مازاد بر آن بر اساس شرایط مجموعه تعیین و تدوین گردیده است که در صفحه ذیل منتشر و درج می‌شود.

در نظر داشته باشید استفاده از خدمات جورا مارکت به منزله پذیرش تمامی قوانین خواهد بود و هرگونه ادعا یا اعتراض را از خود سلب می‌نماید، همچنین عدم مطالعه و آگاهی شما را نسبت به تغییر مقررات بعدی که ممکن است رخ دهد را بی‌اثر می‌کند.

استفاده از جورا مارکت به منزله آگاهی و اشراف کامل به قوانین و مقررات می‌باشد.

لذا از شما خواهشمندیم که تمامی ضوابط و مقررات را با دقت بسیار مطالعه فرمایید.

ضوابط خرید و فروش محصولات 

تمامی قوانین مطابق با قانون تجارت الکترونیک کشور نگارش شده است و برخی از آن‌ها با ملاحظات بسیار بیشتری نسبت به کاربران و در راستای جلب رضایت کاربران تنظیم شده است.

مالکیت معنوی

جورا مارکت تمامی حقوق و منافع مرتبط با کالا، سایت یا مواردی مانند نام کسب‌وکار، نام تجاری، آدرس سایت، علامت تجاری و… را برای خود محفوظ می‌داند و به‌هیچ‌عنوان به‌صورت حقوقی یا حقیقی قابل‌استفاده و کپی برداری نمی‌باشد. 

حریم خصوصی

فروشگاه جورا مارکت متعهد می‌شود تمامی اطلاعات کاربران را به‌صورت محرمانه نگهداری کند و فقط درصورتی‌که مرجع یا با حکم قانونی درخواست صادر شود اختیار ارسال اطلاعات فوق را خواهد داشت.

اطلاعات محصول

لازم به ذکر است که اندازه، رنگ و بسته‌بندی ممکن است با آنچه که در سایت نمایش داده می‌شود کمی متفاوت باشد؛ لذا هیچ‌گونه اعتراضی نسبت به این مورد قابل‌قبول نمی‌باشد و در صورت هرگونه ابهام می‌توانید پیش از خرید با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید. 

عدم دسترسی به اطلاعات و قطع‌شدن سرویس بدون اطلاع قبلی امکان‌پذیر است. 

جورا مارکت هیچ‌گونه تعهد و مسئولیتی نسبت به سایت‌هایی که به جورا مارکت لینک می‌شوند را ندارد.

نظرات کاربران 

جورا مارکت این اختیار را دارد در صورت تشخیص محتوای غیرقانونی، تهاجمی، تهدید یا مختل‌کننده حقوق دیگران آن را باتوجه‌به شرایط و ضوابط ویرایش یا حذف نماید.